055 6129325

Zobacz inne numery telefonów


Dla agencji

Oferta skierowana dla agencji interaktywnych i osób tworzących strony internetowe.

Jeżeli zajmują się Państwo tworzeniem stron internetowych z pewnością często po jej stworzeniu, klient życzy sobie aby umieścić stronę w Internecie lub pyta jaki hosting mogą mu Państwo polecić. Tym samym Państwu pozostawia możliwość dokonania wyboru, gdzie powędrują jego pieniądze przeznaczone na hosting i zakup domeny. Wiadomo, że również Państwu za takie wskazanie firmy należy się wynagrodzenie, dlatego przygotowaliśmy przejrzystą i skonkretyzowaną ofertę. Stabilność serwerów, atrakcyjne ceny - tani hosting, dużo pozytywnych opinii i długi staż na rynku naszej firmy (od 2003 roku), sprawia iż mogą być Państwo pewni, iż osoby polecone przez Państwa się na nas nie zawiodą i będą zadowolone z dokonanego przez Państwa wyboru.
Chcielibyśmy zaoferować nową formę współpracy, jeszcze niezbyt popularną na polskim rynku. Są to kody partnerskie korzystne dla obu stron. Działają one w ten sposób, iż jeżeli polecą Państwo nasze usługi swojemu klientowi lub innej firmie/osobie i ta przy zamówieniu hostingu wpisze przyznany Państwu kod partnerski, otrzyma rabat w wysokości 25%. Państwo natomiast, po opłaceniu usługi przez zamawiającego, otrzymają od nas specjalną premię w wysokości 25% jego zamówienia!
Warto podkreślić, że nie jest to standardowy program partnerski, gdyż tutaj oferta jest korzystna nie tylko dla Państwa, ale i Państwa klientów. W związku z powyższym, Państwa rekomendacja, poparta otrzymaniem przez klienta kodu zniżkowego podwójnie zachęci go do zamówienia usługi - tańszego hostingu stron www. Taki klient nie będzie unikał wpisania kodu partnerskiego, ponieważ wpisanie kodu zapewnia mu realną korzyść. Z pewnością przyczyni się to do uzyskania wyższego stopnia konwersji niż przy pomocy zwykłego linku polecającego na podstawie którego klient nic dodatkowo nie otrzymuje. Nie ma też żadnych przeciwwskazań, aby to Państwo sami zamówili za klienta usługę i wpisali swój kod partnerski. Prowizja dla Państwa zostanie naliczona w ten sam sposób.Poza tym, nasza firma ma do zaoferowania dwa inne sposoby współpracy:
- konta reseller, czyli całkowita niezależność, polegająca na wynajmie od nas części powierzchni serwera www i sprzedaż kont hostingowych swoim klientom, samemu ustalając ceny i parametry pakietów,
- ogólny program partnerski, polegający na 10% prowizji od zarejestrowania konta przez poleconego klienta, na podstawie linku referencyjnego.

Współpracuje z nami kilkanaście agencji interaktywnych z całej Polski oraz osoby tworzące strony internetowe lub mające wpływ na dobór rozwiązań hostingowych. Wszyscy cenią sobie głownie fakt, że idea kodów partnerskich jest wygodna, zarobki są przejrzyste, a obsługa klienta i odpowiadanie na jego pytania techniczne jest świadczone przez nas. Zachęcamy do współpracy i poznania większej ilość szczegółów.


Regulamin oferty