055 6129325

Zobacz inne numery telefonów

Istniejemy już ponad 8 lat na rynku, mamy kilka tysięcy klientów, wiele serwerów (także rządowych ze specyficznymi wymaganiami np. serwery dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej) na tej stronie prezentujemy opinie o nas.
Chcesz dodać swoją opinię? Napisz do nas!

Data dodania: 15 stycznia 2010

Opinia przesłana w formacie pdf.
http://www.aristo.fc.pl/

Data dodania: 23 sierpnia 2010

Witam,
Zacząłem współpracę z Pana firmą kilka lat temu, wtedy działała pod inna nazwą, bodajże domenka czy coś w tym stylu. Jestem bardzo zadowolony, wszystko szybko chodzi, dostaje odpowiedzi błyskawicznie, i nigdy nie miałem problemu z kontem z powodu zaległych płatności (a zdarzały się poślizgi). W najbliższym czasie chyba zwiększę pakiet ponieważ dokupiłem kilka domen i będę pełniej korzystał z możliwości serwera.
Pozdrawiam
Michał Włudzik
http://www.wludzik.pl/

Data dodania: 3 listopada 2010

Witam,
Ponieważ na Państwa serwerach utrzymuję tylko jedną stronę firmową trudno wypowiedzieć mi się co do wydajności hostingu. Przy 100 unikalnych użytkownikach dziennie prędkość jej działania jest jak najbardziej zadowalająca. Z obsługi technicznej korzystałem najwyżej kilka razy, z tego co pamiętam czas reakcji był na wysokim poziomie. Szkoda, że faktury nie generują się dynamicznie przez panel onyx, jednak nie jest zbyt uciążliwe. (teraz faktury generują się już dynamicznie – dopisał pracownik fc.pl) Stosunek jakości do ceny Państwa hostingu moim zdaniem jest bardzo dobry. Ogólnie jestem zadowolony.
Pozdrawiam,
Krzysztof Chudzik
http://www.kartki-alcard.pl/

Data dodania: 29 grudnia 2010

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, nie ma problemów.
Artur Jackowski
http://www.prywatnaszkola.pl/

Data dodania: 20 lutego 2011

Dzień dobry, chciałam po raz kolejny podziękować za możliwość korzystania z Państwa serwera bez ponoszenia dodatkowych opłat. Nie ukrywam, że dzięki temu jestem w stanie prowadzić to forum.
Pozdrawiam serdecznie, życzę dużo zdrowia i szczęścia w życiu.
Justyna Ciechanowicz-Świeca
http://www.naczyniaki.pl/

Data dodania: 4 marca 2011

Z mojej strony póki co, od paru lat, wszystko super :) Są przypomnienia kiedy się zbliża termin zapłaty, szybkie odpowiedzi kiedy mam (rzadko) jakieś pytania i, co najważniejsze, nie muszę pamiętać o niczym poza płaceniem w terminie, wszystko działa jak trzeba i jest dosyć jasne, a nie jestem webdesignerem, więc jest to dla mnie ważne.
Dobra robota i miłego weekend :)
Gracjana Zielińska
http://www.vinegaria.com/

Data dodania: 10 kwietnia 2011

Witam
Umieściłem już na Waszym serwerze kilka serwisów. Tylko w jednym przypadku zdarzyło mi się zrezygnować z waszych usług, ale było to spowodowane przyczynami zewnętrznymi (rozwiązanie stowarzyszenia którego strona internetowa funkcjonowała na fc.pl). Z Waszej oferty jestem jak najbardziej zadowolony i mam nadzieję, że taka bezproblemowa współpraca będzie trwała nadal.
Pozdrawiam
Andrzej Krawiec
http://www.malaarchitektura.fc.pl/

Data dodania: 2 maja 2011

Witam
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Future Communication - w tej chwili posiadam 2 konta , mam zamiar nadal być Waszym klientem .
Dodam, że polecam fc.pl swoim znajomym jako firmę oferującą wysoki poziom usług oraz fachową obsługę i pomoc.
Pozdrawiam
Krzysztof Wronkowski
http://www.arceso.pl/

Data dodania: 27 maja 2011

Witam,
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwem ponieważ jest szybka, konkretna i bezproblemowa czyli tak jak lubię :)
Pozdrawiam Tomasz Narożny
http://www.bobonet.pl/

Data dodania: 2 sierpnia 2011

W 2008 roku rozpocząłem współpracę z fc.pl umieszczając swój sklep na ich serwerze. Z tego jak działa hosting jestem bardzo zadowolony i nie pamiętam, aby przydarzyła mi się jakaś przerwa w działaniu sklepu. Były oczywiście problemy, ale to tylko z mojej strony i z mojej winy, ale dzięki Help Desk każdy problem dał się rozwiązać szybko i najważniejsze skutecznie. Dzięki przypomnieniom, które otrzymuję na e-maila nie mam problemu z opłacaniem usług i dzięki temu mój sklep może cały czas funkcjonować bez przestojów. Także dziękuję za dotychczasową współpracę i POLECAM innym !!!
Jacek
http://www.remsport.pl/

Data dodania: 20 października 2011

Muszę powiedzieć, że zawsze moja opinia na temat świadczonych przez was usług była jak najlepsza. Cena - jakość wypada na piątkę. Wszystkie usługi działają bez zarzutu, a oferują Państwo naprawdę tani hosting
Pozdrawiam
Robert Jacek
http://www.szachy.szczecin.pl/

Data dodania: 20 grudnia 2011

Muszę powiedzieć że jestem całkowicie zadowolony. Usługi które oferujecie są dla moich potrzeb wystarczające. Helpdesk nie zawiódł mnie jak do tej pory. A po przenosinach na nowe serwery, co miało miejsce chyba ponad rok temu, jest stabilnie, co dla mnie ważne. Mam porównanie z innymi firmami hostingowymi i muszę powiedzieć że stosunek jakości do ceny macie świetny. Pozdrawiam i życzę Państwu pomyślności i stałego rozwoju w najbliższym roku.
Grzegorz Grabowski
http://www.northpole.pl

Data dodania: 24 lutego 2012

Polecam wszystkim Future Communication, bardzo dobra współpraca, korzystamy z ich usług już 4 rok, wszystko na najwyższym poziomie, szybko i sprawnie działający HELPDESK, nic dodać... nic ująć, zachęcam wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem firmy hostingowej.
Łukasz Kijek
http://grupa-art.com

Data dodania: 15 czerwca 2012

"Nasza współpraca nie jest rozległa, ale jestem z niej zadowolony, nie mam żadnych zastrzeżeń."
Pozdrawiam - Marek Kosmalski
http://www.marekkosmalski.fc.pl

Data dodania: 2 grudnia 2012

"Współpraca z Wami układa mi się bardzo dobrze od 2005 roku. Obsługa na 6, nigdy nie pozostałem bez pomocy z Waszej strony. Tak trzymać!"
http://www.emkaplus.fc.pl

Data dodania: 25 kwietnia 2013

"Jestem bardzo zadowolony z Państwa usług."
Pozdrawiam Mariusz Piankowski
http://www.mpstudio.fc.pl

Data dodania: 24 maja 2013

"Korzystam z serwerów FC od kilku lat. Nigdy nie miałem żadnych problemów. W przeciwieństwie do dużych graczy FC ma indywidualne podejście do klientów i można liczyć na elastyczność w dostosowaniu usług do potrzeb. Polecam!"
Pozdrawiam Jan Adamowicz
http://www.tiszert.pl

Data dodania: 24 lipca 2013

"Współpracuję z firmą FC.PL niemal od początku jej istnienia (jeszcze jako JOIN.PL) i jestem w 100% zadowolony z jakości świadczonych przez nią usług. Szybkie, tanie, stabilne serwery, znakomity kontakt z administratorem, natychmiastowe reakcje na problemy, szybkie odpowiedzi na pytania, łatwa obsługa panelu klienta oraz pomoc techniczna na bardzo wysokim poziomie – wszystkie te elementy składają się na firmę przyjazną klientowi, który traktowany jest jak partner w biznesie, a nie kłopotliwy petent. Na serwerach FC.PL utrzymuję strony firmowe i hobbystyczne oraz duże forum tematyczne: www.donimet.com.pl , www.dragon-drzwi.pl , www.film.org.pl , www.forum.film.org.pl – ostatnie dwa adresy generują naprawdę sporty ruch na serwerze, mimo to wszystko działa bez najmniejszych problemów. Polecam usługi FC.PL bez dłuższego zastanowienia, także rejestrację domeny – z której to opcji także zdarzyło mi się skorzystać."
Rafał Donica
http://www.film.org.pl